Poszukujemy osób z doświadczeniem z zakresu marketingu internetowego i praktyczną znajomością Google Adwords. Nie wykluczamy jednak zatrudnienia osoby z dużą chęcią do nauki, która wiedzę i doświadczenie zdobędzie w naszej firmie i na szkoleniach Google.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszego zespołu i pracuj z nami jako:

Specjalista SEM (Google AdWords)
Miejsce pracy: Warszawa / Ursynów

Twoje zadania:

  • planowanie i tworzenie kampanii Google AdWords
  • bieżąca analiza i optymalizacja prowadzonych projektów
  • bezpośredni kontakt z klientem
  • przygotowywanie raportów i analiz

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie z zakresu marketingu internetowego i znajomość Google AdWords
  • otwarty umysł i chęć nauki
  • samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania wiedzy z zakresu marketingu internetowego
  • szkolenia zakończone certyfikatami w ramach Akademii Google Partners
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@profirank.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Profirank.com sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.