Specjalizujemy się w szeroko rozumianym marketingu internetowym w wyszukiwarkach (ang. SEM Search Engine Marketing). SEM jest metodą pozyskiwania klientów, w której wykorzystuje się wyszukiwarki internetowe takie jak np. Google.

Prowadzimy działania zarówno z zakresu pozycjonowania i optymalizacji (ang. SEO Search Engine Optymization) jak i kampanie płatnych linków sponsorowanych w wyszukiwarkach i na stronach partnerów Google (ang. PPC Pay Per Click).

Oferujemy komplementarne działania z zakresu SEO i PPC oraz synergię uzyskanych efektów. Dostarczamy także usługi Web Analytics pozwalające na dokładną ocenę efektywności wszystkich działań reklamowych w Internecie, w tym mierzenie zwrotu z inwestycji ROI. Budujemy długofalowe strategie obecności w wyszukiwarkach jak i realizujemy krótkie kampanie reklamowe.

Realizujemy kampanie Google Adwords na najwyższym poziomie. Posiadamy bardzo wysoki wskaźnik jakości w panelu Google. Nie tylko spełniamy minimum, ale jesteśmy „grubo” ponad średnią wszystkich agencji:

Jakość kampanii Google AdWords

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą ProfiRank.com »

Naszym nadrzędnym celem jest zawsze dostarczenie rozwiązań, które przyniosą naszym klientom wymierne korzyści biznesowe np:

  • zwiększenia sprzedaży
  • pozyskania nowych użytkowników
  • zwiększenia znajomości marki

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresy marketingu internetowego poparte zdobytymi certyfikatami Google:

 certyfikat adwords witold śko

Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy odpowiedzialnym i pewnym partnerem dla Państwa firmy. Zachęcamy do kontaktu z nami w wygodnej dla Państwa formie.

Zacznij z nami zarabiać. Nie trać czasu – zadzwoń lub napisz!