1. Firma ProfiRank.com Sp. z o.o. jest właścicielem strony profirank.com
2. Podczas wizyty Użytkownika na stronie profirank.com, automatycznie zbierane są dane dotyczące jego wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.
3. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy statystycznej zachowań użytkowników na stronie profirank.com. Dane te są zbierane automatycznie o każdym Użytkowniku.
4. Użytkownik kontaktujący się z ProfiRank.com Sp. z o.o. za pomocą poczty email przekazuje nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.
5. Dane zbierane w trakcie korespondencji z ProfiRank.com Sp. z o.o. są wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie Użytkownika.
6. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
7. ProfiRank.com Sp. z o.o. nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych żadnych danych przekazywanych przez Użytkowników strony profirank.com
8. ProfiRank.com Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na stronie profirank.com.
9. Polityka prywatności stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronie profirank.com jest regulowana osobnymi postanowieniami.
10. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt: info at profirank.com